Rengarenk Dijital Reklam Ltd. Şti.


2010 yılında kurulan Rengarenk Dijital’in tecrübesi çok daha eskiye, 1990 yılına dek uzanır. Şirketimiz, Çınar Reklam adıyla sektöre adım atmış, her müşterisi için özenle çalışarak sektörde fark yaratmış ve 2010 yılında Rengârenk Dijitale dönüşerek, kalite anlayışından ödün vermeden bugünlere gelmiştir.


Rengârenk Dijital, deneyimli kadrosuyla, teknolojik ekipmanlarıyla ve özgün tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiren bir firma olmayı başarmıştır. 27 yıldır olduğu gibi, bugün de; sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor, doğada bulunan her rengi yaratıcı tasarımlarımızla birleştirerek sizler için çalışıyoruz.


Rengarenk Dijital kobilerden büyük kurumsal firmalara kadar tüm işletmelere kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda, baskı ve tasarım hizmetlerini karşılamaları için en iyi çözümleri üretir. Müşterilerinin memnuniyeti için çalışır.


Kurulduğumuz günden bu yana, zamanında teslim, uygun fiyat ve özgünlük anlayışımızdan hiç vazgeçmedik. Bu süreçte şirketimizi tercih ederek bizlerle birlikte büyüyen, siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz…