Clp Raket Nedir ?


Raket baskı, mega light reklam alanlarından daha küçük, raket olarak adlandırılan reklam alanlarına uygulanan bir baskı türüdür. Kısaca raket, genellikle 60 cm ayakları bulunan, ön ve arka yüzeyi tamamen cam ile kaplı bir reklam mecrasıdır. Malzeme olarak kuşe kağıt kullanılır. Normal kâğıttan daha dayanıklı olduğu için bilhassa hareketli raketlerde kuşe kâğıt tercih edilir. Işıklı olması sayesinde raket içine uygulanan reklamlar geceleri de hedef kitle tarafından fark edilebilir ve cam içerisinde olduğundan yıpranma meydana gelmez. Kalabalık sokaklarda en çok tercih edilen reklam uygulamasıdır.

Clp raketler araç ve yay trafiğinin yoğun olduğu merkezlerde yer alan ve göz hizası konumuyla yaya ve sürücüler tarafından görülme oranı yüksek olan reklam üniteleridir.

Clp raketler şehir içindeki yoğunlukta en iyi şekilde istifade edilen, şehrin dokusuna göre tasarlanıp renklendirilen CLP (raket) çeşitli ebatları ile şehir merkezlerinin vazgeçilmez içten aydınlatmalı açıkhava reklam üniteleridir.

Uygulama Örneklerimiz


  • CLP Raket
  • CLP Raket
  • CLP Raket Örnekler
    CLP Raket